Телевізійні провайдери, такі, як НТВ Плюс пропонують при підключенні фіксовані пакети каналів. Такі пакети супутникового телебачення, з одного боку, досить дорогі, а з іншого боку мають багато нецікавих каналів. Тому багато абонентів воліють придбати кардшаринг нтв плюс.

Це нова телевізійна технологія, яка відкриває доступ до будь-якого телеканалу з пакету НТВ+, навіть до тих, які раніше були закодовані. Шара на шару НТВ дає можливість перегляду більш 200 світових каналів. Шарінг НТВ дозволяє знизити витрати на перегляд супутникового телебачення в кілька разів. Це пояснюється тим, що одночасно по одній карті доступу може працювати будь-яку кількість телевізорів в будинку. І не потрібно зайвої оплати на кожен додатковий телевізор. Крім того підключення кардшаринга значно доступнішими по вартості, ніж підключення повних пакетів послуг телеоператора. Кількість ресиверів і телевізорів повинно збігатися. Також необхідно переконатися, ресивер підтримує функцію кардшаринга. Ще всі приставки повинні бути з’єднані локальною мережею між собою.

Крім усього іншого, важливою умовою, без якого не буде здійснюватися трансляція, є наявність комп’ютера з виходом в інтернет, хоча б GPRS. В даному випадку виділена лінія буде краще, ніж GPRS, так як в останньому в моменти великих навантажень можуть бути збої. Для якісного перегляду з мінімальними витратами на інтернет-трафік рекомендується безлімітне безперервне з’єднання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here