Фахівці Клініки здорових волосся, використовуючи комплексну методику виявлення причин себореї, успішно застосовують програми її профілактики та лікування. За участю наших лікарів — імунолога і кінезіолога ми боремося з проблемою себореї і зсередини так, як на наше глибоке переконання наявність себореї говорить про проблеми травного тракту й імунної системи. Методика лікування спрямована на повне оздоровлення організму через регулювання живлення, підвищення рівня вітамінів і мінералів, необхідних організму на даний момент. Себорея лечение на початкових стадіях проводиться очищення шкіри голови пілінгом і скрабом. Також ми рекомендуємо засіб серії HealthyHair (Легке Відновлення), в основі якого є витяжки з лікарських рослин, ефірні олії, вітаміни і мікроелементи, які усувають такі симптоми себореї, як свербіж, лущення, почервоніння.

Ми використовуємо композиції витяжок лікарських трав. Посилити ефект впливу цілющих трав дозволяє методика застосування наднизьких температур для різкого припливу крові до фолікул волосся, які так потребують поживних речовин, необхідних для росту здорового волосся. Нанесена на шкіру волосистої частини голови засіб HealthyHair дозволить дуже ефективно побороти таке неприємне захворювання волосся як себорея. Засіб HealthyHair абсолютно безпечне, розроблене на замовлення нашої клініки, вироблене з лікарських трав, зібраних в екологічно чистих гірських районах західної України та ретельно відібране майстрами для виробництва.

Прийоми профільних лікарів – прикладного кінезіолога та імунолога, дозволять подивитися на проблему сухості і випадання волосся зсередини — виявити ті фактори роботи організму, які негативно впливають на стан волосся. Практика залучення таких фахівців дала чудові результати в досягненні поставленої мети – мати гарні здорові волосся.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here