Кіпр

0
399

Турецька Республіка Північного Кіпру, яка почала своє існування з турецького військового звільнення турків кіпріотів в 1974 році, розташована на північній частині острова Кіпр і війська ООН контролюють кордон «зелену лінію», яка відокремлює північну частину острова від південної. Ті, хто вирішив скористатися авіаперельотом в аеропорт Еркан (Лефкоша) повинні спочатку приземлитися в Туреччині з міжнародного права, перш ніж відправитися на Північний Кіпр, додавши як мінімум додаткові дві години переліт. Дорога з аеропорту в курортні міста Кіренія або Фамагуста займає, як правило, не більше 30 – 40 хвилин хвилин.
Уже став досить популярним курорт, щороку дивує відпочиваючих з усього світу новими пропозиціями, які надходять від будинків відпочинку, елітного гольфклуб, або екстравагантних курортних казино. Сонце світить тут 300 днів в році, тому ви можете насолоджуватися Кіпром глибокої суворою зимою, і вам гарантовані сонячні, теплі дні протягом усього року. Мало того, ви знайдете безліч варіантів незайманих пляжів або красивих місцевих сіл, унікальних пам’яток архітектури або гірських стежок, розташованими посеред вражаючих пейзажів.
При виборі місця для відпочинку, Північний Кіпр є хорошим співвідношенням ціни і якості, оскільки робить Євро-вільну зону дуже привабливою для європейських туристів. В останні роки, після того як інформацією про Північному Кіпрі заповнилися багато ЗМІ, кількість туристів на північній частині острова щорічно зростає, і не дивлячись на велику кількість готелів і приватного сектора, пропонованого в оренду, в розпал сезону відзначається 100% зайнятість усіх номерів і орендної нерухомості . аренда дома на кипре
Іноземці можуть спілкуватися на широко поширеному англійською мовою, а англійці їздити на автомобілі, використовуючи звичне лівосторонній рух, хоча кожному, хто не звик до цього водінню, вистачає всього декількох днів для того, щоб відчувати себе впевненими на нових дорогах. На відміну від глобального спаду в будівельному секторі в багатьох курортних країнах, де будівництво нерухомості було залишені або призупинено, розвиток будівництва на Північному Кіпрі швидко зростає, і не в останню чергу тому, що у країни не було ніякого зовнішнього боргу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here