Незаперечним плюсом цієї процедури вважається колосальна економія. Варто лише порахувати, скільки грошей за останні 3 роки було витрачено на помаду, контурні олівці, підводку і інші мекап кошти.

процес створення

Перманентний макіяж, або іншими словами татуаж — це процедура, під час якої у верхні шари шкіри вводять спеціальні пігменти. Ефект триває 3-5 років. Подумати тільки, кілька років можна взагалі не фарбувати губи, не витрачати час на підбиття очей і брів.

Це ідеальне рішення для тих, хто любить відвідувати басейн, займатися спортом чи відпочивати на море. Можна сміливо плавати і пірнати, макіяж не змиється і не потече.

Поради

Відразу після створення перманентного макіяжу на шкірі можуть з’явитися припухлості, які зникнуть через 7-10 днів. Тому робити такі процедури найкраще на самому початку відпустки. Посидіти наскільки днів вдома, а вже коли все загоїться виходити на роботу і підкорювати колег своєю неземною красою.

Нанесення пігменту — процедура злегка болюча, але ж краса вимагає жертв! Один раз трішки потерпіти і на кілька років отримати ідеальний мейкап — цього варта кожна красуня, яка піклується про свій зовнішній вигляд.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here