У центрі Європи розташована держава Люксембург. З цієї країни дуже зручно добиратися до багатьох країн Європи. В цій державі дуже добре ставляться до іноземних громадян. Вони можуть з легкістю зріднитися з Люксембургом.

У цій країні є все, що потрібно для життя: безпека і комфорт для своїх жителів, високий рівень життя. До того ж тут вигідно купувати нерухомість.

Люксембурзька нерухомість відрізняється відмінною якістю будівництва, який відповідає європейським стандартам. Відзначимо, що в цій країні представлений широкий вибір різних варіантів житлових об’єктів.

Ринок люксембурзької нерухомості пропонує іноземним покупцям сотні вілл, квартир, а також будинків. Завдяки тому, що країна невелика, можна протягом двох діб оглянути об’єкти старих міст, сучасних об’єктів Кішберга, узбережжя Мозеля, а також дивовижних заміських будинків з чудовими земельними ділянками vastgoed.

Так як законодавство цієї країни надійно захищає інтереси зарубіжних інвесторів, то в Люксембурзі практично немає на ринку люксембурзької нерухомості випадків шахрайства.

В державі вартість на об’єкти зростає повільно (приблизно на 3% в рік). У той же час спадів на цьому ринку зовсім не спостерігається.

Інвестування в об’єкти нерухомості не принесуть особливого прибутку, але і ризик дуже низький. У селищі Люксембургу будинок можна купити за 400 тисяч євро. У містах двох-трьох поверхові особняки можна купити тисяч за 500 — 700 євро. У місті за однокімнатну квартиру потрібно «викласти» 160 — 200 тисяч євро.

У цій країні добре жити людям, які цінують розмірений ритм життя, а також усамітнення. В державі багато фешенебельних ресторанів, старовинних замків і інших благ цивілізації. Щоб отримати ВНЖ або громадянство Люксембургу, потрібно прожити півроку в країні.

Тим, хто захоче купити нерухомість в цій країні для відпочинку, потрібна віза на 180 днів в поєднанні з можливістю протягом одного року здавати її.

Відзначимо, що Люксембург входить в розряд держав першої категорії для покупців об’єктів нерухомості в Європі. Вартість об’єктів тут від 250 000 до 3 млн. Доларів (бувають і вище).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here