За допомогою наборів для малювання (розфарбовування) за номерами кожен з вас може малювати красиві картини. Ви просто розфарбовуєте маленькі ділянки картини певним кольором. Номер кольору вказано на полотні картини і на баночках з фарбами. Оформіть готові картини за номерами в підходящу рамку і її можна вішати на стіну або подарувати кому-небудь.

Перший і найпростіший спосіб створення картини за номерами полягає в поетапному розфарбовуванні ділянок полотна. Спочатку потрібно зафарбувати найбільші площі і тільки потім приступити до маленьких областях і деталей переднього плану https://stendprint.com.ua/catalog/kartiny-po-nomeram/. Таку техніку застосовують не тільки новачки, але і досвідчені художники.

Другий спосіб — на малюнку необхідно спочатку зафарбувати все області одного і того ж кольору. Ця техніка розмальовки з цифрами за кольорами дозволяє розумно використовувати фарби і заощадити час на миття пензлика.

Третій спосіб створення картин по цифрам користується популярністю серед досвідчених художників. Ця техніка полягає в зафарбовуванні ділянок найтемніших відтінків кольорів і поступовий перехід до більш світлим.

Як уже згадувалося вище, технік по розфарбовування є дуже багато, але застосувавши хоч всі способи відразу, ви все одно отримаєте в результаті шедевр! Головне вибрати потрібний сюжет від представлених виробників картин: Турбо, Mariposa, ідейка (Mengley).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here